Pojazd Motor SPEED Power Różowy
Cena regularna:
1 559,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Motor SPEED Power |
| Silnik | 250W bezszczotkowy |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Koła | Pompowane 33x8cm, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 24 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 112,5x25x57 cm, |
| Waga Kartonu | 27 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 80 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka |