Pojazd Off-Road CLIMBER Różowy
Cena regularna:
939,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Off-Road CLIMBER |
| Silnik | 2 x 35W 2 x 20W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 16 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 99x56x30 cm |
| Waga Kartonu | 19,6 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 19 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |