Pojazd Quad Madman Czerwony
Cena regularna:
899,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Quad Madman |
| Silnik | 2 x 35W |
| Akumulator | 12V/7Ah |
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 16 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 86 x 61 x 48 cm, |
| Waga Kartonu | 20 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 17 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |