Pojazd Retro Audi Horch 930V Czerwony
Cena regularna:
1 889,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Retro Audi Horch 930V |
| Silnik |
|
| Akumulator | 24V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x tył, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 24 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 138 cm x 63 cm x40 cm, |
| Waga Kartonu | 28,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 100 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Pokrowiec na pojazd, | |
| Pilot R/C | |
| DODATKOWE SIEDZISKO Z EKOSKÓRY DLA RODZICA | |
| PEDAŁ GAZU PRZY STEROWANIU PRZEZ RODZICA | |
| PRZYCISK ZMIANY JAZDY "KIDS/PARENTS" |