Pojazd Retro Wojskowy POWER Czarny
Cena regularna:
2 369,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Retro Wojskowy POWER |
| Siniki | 4x200W |
| Akumulator | 24V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Podświetlany przycisk |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 44 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 165 x 82 x 54 cm |
| Waga Kartonu | 51 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg |
| Prześwit | 26 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Pilot, |