Pojazd Traktor GROW 1804 Niebieski
Cena regularna:
1 615,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Traktor GROW 1804 |
| Silnik | 2x100W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 27 kg |
| Rozmiar Kartonu | 125x58x37 cm |
| Waga Kartonu | 31,5 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 15 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |