Pojazd Traktor New Holland T7 Niebieski
Cena regularna:
2 749,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Traktor New Holland T7 |
| Siniki | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Podświetlany przycisk |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 28Kg |
| Rozmiar Kartonu | 152 x 58 x 53 cm |
| Waga Kartonu | 33 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 35 Kg |
| Prześwit | 21 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Pilot, | |
| Możliwość ściągnięcia dachu i zamontowania spojlera |