BEBETTO MONTI x EVA MINGE wózek dziecięcy 2w1 | 01
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
BEBETTO MONTI x EVA MINGE wózek głęboko-spacerowy 2w1
Premiera modelu MONTI to kolejny rozdział w historii marki BEBETTO. Poznajcie nową propozycję, która łączy unikalny design, doskonałe właściwości terenowe oraz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. BEBETTO MONTI to bezkompromisowy wózek na każdy teren i warunki. Świetna amortyzacja, kompaktowe składanie, niska waga i maksymalna przyjemność płynąca z jazdy - rusz w świat wraz z dzieckiem z gwarancją komfortu i maksymalnego bezpieczeństwa.
Poniższa oferta dotyczy limitowanej wersji wózka stworzonej we współpracy ze słynną polską projektantką Ewą Minge. Wózek jest również dostępny w wersji standardowej oraz wersji PRO wykończonej eko-skórą.
Poznaj BEBETTO MONTI wózek głęboko-spacerowy 2w1:

Bebetto Monti to głęboko-spacerowy wózek 2w1, który sprawdzi się już od pierwszych dni życia. Obszerna, szeroka na 35 cm gondola będzie idealnym rozwiązaniem niezależnie od pory roku. W zimowym okresie gondola zagwarantuje wystarczająco dużo przestrzeni dziecku otulonemu w śpiworek lub ubranemu w kombinezon. W gorętsze, letnie dni skorzystamy z potrójnego systemu wentylacji, w tym panoramicznej wentylacji misy gondoli oraz powiększanej o dodatkowy panel budki przeciwsłonecznej. Gondolę wyposażono w gruby materacyk oraz regulowany zagłówek w celu zapewnienia maluszkowi maksymalnego komfortu. Wykonane z leciutkiego materiału EPP dno gondoli, sprawia że jest ona łatwa w przenoszeniu i transporcie, a możliwość złożenia na płasko pozwala zaoszczędzić przestrzeń w mieszkaniu lub bagażniku samochodowym.

Siedzisko spacerowe wózka Bebetto Monti może być używane nawet w przypadku starszych dzieci w wieku ok. 4 lat. Maksymalny udźwig wózka to 22 kg, a samo siedzisko zamontujemy zarówno przodem jak i tyłem do rodzica.

Podobnie jak w przypadku gondoli, budka siedziska spacerowego posiada zarówno panel przedłużający jak i wentylację mogącą pełnić funkcję wizjera. Zarówno oparcie wózka jak i podnóżek są regulowane. Plecki wózka możemy rozłożyć do pozycji całkowicie na płasko.

Wewnątrz spacerówki mały pasażer podróżuje wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Miękka wkładka wewnętrzna podniesie komfort jazdy, a wewnętrzne pasy oraz barierka ochronna nie pozwolą maluchowi przypadkowo wydostać się z wózka. Pasy wyposażono w mięciutkie otulinki zapobiegające powstawaniu otarć.

Bebetto Monti to wózek na każdy teren. Duże koła, w połączeniu z dobrą amortyzacją gwarantują płynną jazdę niezależnie od nawierzchni. Nie oznacza to jednak, że jest to wózek ciężki lub duży po złożeniu - jak często ma to miejsce w przypadku wózków terenowych. Cała konstrukcja w wersji z gondolą waży jedynie 12,5 kg, a w wersji spacerowej 13 kg. Dodatkowo, niezależnie czy wepniemy siedzisko przodem czy tyłem do kierunku jazdy, wózek złoży się w prosty sposób do bardzo kompaktowych rozmiarów.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga gondoli | 4,25 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 12,55 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | 79 x 35 x 20 cm |
| Waga spacerówki | 4,75 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 13,05 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 30 x 48 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 28 x 21 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 8,3 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 68 x 61 x 30 cm |
| Średnica kół | Tylne: 30 cm Przednie: 19 cm |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Zestaw zawiera | Rama z kołami, gondola, siedzisko spacerowe, torba pielęgnacyjna, uchwyt na telefon, uchwyt na kubek, moskitiera, folia przeciwdeszczowa |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Panoramiczna wentylacja w gondoli | tak |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dobry w teren | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |