BEBETTO PELPASSO wózek dziecięcy 2w1 | 03 Kaszmir
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
BEBETTO PELPASSO wózek dziecięcy 2w1

Model PELPASSO to perfekcyjne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy poszukują niezawodnego produktu na każdy rodzaj podłoża. Niezależnie czy spacerujesz w mieście, na wsi, w parku, lesie - duże, bezobsługowe koła wózka w połączeniu z miękkim, głębokim amortyzatorem zapewnią dziecku przyjemną podróż. Lekka, aluminiowa rama, system absorbcji wstrząsów SAS, system DMS zapamiętujący pozycję koła, to wszystko sprawia, że wózek Bebetto prowadzi się znakomicie w dowolnych warunkach.
Bezdętkowe koła wózka (Flexy Wheels), nie wymagają pompowania, są odporne na przebicia, trwałe i bardzo elastyczne. Dzięki dużej średnicy, bez problemu pokonują przeszkody. Na ramie wózka podpięto obszerny, łatwo dostępny kosz wyposażony w dodatkową, wyjmowaną torbę. Dzięki temu do wózka bez problemu spakujemy wszystkie potrzebne akcesoria dziecięce. Kosz doskonale sprawdzi się także w czasie zakupów. Maksymalny udźwig koszyka to 5 kg.
Wózek Bebetto PELPASSO w prosty sposób złożymy, bez konieczności demontowania siedziska spacerowego. Taka opcja zdecydowanie ułatwi zarówno przechowywanie wózka jak i jego transport w bagażniku samochodowym.

Gondola wózka Bebetto PELPASSO oferuje pełny wachlarz opcji i możliwości. Wyjątkowo lekka, została wykonana z materiału EPP i waży jedynie 3,7 kg. Wyposażona w gruby, wygodny materacyk gondola daje mnóstwo przestrzeni niemowlakowi oraz umożliwia regulację kąta nachylenia oparcia. Panoramiczna wentylacja zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza latem zapobiegając nadmiernemu poceniu się malucha. Adaptery podwyższające pozwalają na lepsze dopasowanie wysokości gondoli do wzrostu rodzica, a system składania na płasko ułatwia przechowywanie i transport.

Gondolka świetnie sprawdzi się niezależnie od aktualnej pory roku. Wentylacja w misie gondoli oraz budce zapewnią dostęp świeżego powietrza latem, a przedłużana budka oraz podnoszony wiatrołap osłonią dziecko przed podmuchami w pochmurne dni. Wiatrołap został wyposażony w dodatkowy wizjer umożliwiający stały podgląd na maluszka.

Spacerówka wózka Bebetto PELPASSO może być zamontowana zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie spacerówki oraz podnóżek posiadają odrębną regulację i dają możliwość ułożenia dziecka zupełnie na płasko. Spacerówka składa się w tzw. książeczkę przez co wózek przyjemnie się składa oraz łatwiej go przechowywać. Wewnątrz spacerówki dziecko zabezpieczone jest 5-punktową uprzężą oraz barierką ochronną. Pasy wewnętrzne spinamy wygodną, magnetyczną klamrą. Podobnie jak w przypadku gondoli daszek spacerówki posiada opcję przedłużenia oraz odsłonięcia dodatkowej wentylacji. Na chłodniejsze miesiące w komplecie z wózkiem znajdziemy funkcjonalną osłonę na nóżki. Tkaniny wózka posiadają wbudowany filtr UPF50+ chroniący dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga gondoli | 3,7 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 12,2 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | 77 x 34 x 21,5 cm |
| Waga spacerówki | 4,65 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 13,3 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 28-30 x 48 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 28 x 23 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 8,65 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 80 x 61 x 33 cm |
| Średnica kół | 30 cm (tył), 24 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 5 kg |
| Zestaw zawiera | Rama z kołami, gondola, siedzisko spacerowe, osłona na nóżki, torba, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, uchwyt na kubek, uchwyt na telefon |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Panoramiczna wentylacja w gondoli | tak |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dobry w teren | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |