AVIONAUT MAXSPACE SMART fotelik od 100 do 150 cm | Black
Cena regularna:
999,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
AVIONAUT MAXSPACE SMART fotelik od 100 do 150 cm
Fotelik samochodowy Avionaut Maxspace Smart to innowacyjna i bezpieczna opcja dla rodziców, którzy szukają wygody, funkcjonalności oraz nowoczesnych rozwiązań w foteliku dla swojego dziecka. Zaprojektowany z myślą o dzieciach od 4 do 12 roku życia, łączy w sobie ergonomię oraz zaawansowane technologie, zapewniając najwyższy poziom ochrony i komfortu.
Avionaut Maxspace Smart posiada wysokiej jakości systemy ochrony bocznej, które absorbują siłę uderzenia i minimalizują ryzyko obrażeń. Wykorzystuje również technologię EPS, która poprawia skuteczność ochrony w razie wypadku. Wygodna osłona na głowę i szyję dziecka chroni je przed wstrząsami.
Fotelik jest kompatybilny zarówno z systemem ISOFIX, jak i z tradycyjnymi pasami samochodowymi, co zapewnia łatwą instalację w większości pojazdów. Dzięki tej funkcji, montaż jest szybki i intuicyjny.
Avionaut Maxspace Smart oferuje regulację w wielu płaszczyznach, co umożliwia dostosowanie fotelika do rosnących potrzeb dziecka. Regulacja siedziska oraz wysokości zagłówka zapewnia wygodną pozycję podczas podróży, a także umożliwia łatwe dostosowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka.
Fotelik oferuje bardzo szerokie oparcie, o wymiarach aż 44 cm, co pozwala myśleć o wygodnym użytkowaniu nawet w ostatniej fazie korzystania.
Posiada on również bardzo ergonomiczną budowę, dzięki której kręgosłup dziecka rozwija się w odpowiedni sposób.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Starszak |
| Przybliżony wiek dziecka | 4-12 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 100-150 cm |
| Zakres wagowy | 15-50 kg |
| Kierunek jazdy | Przodem | FWF |
| Zakres jazdy przodem | 100-150 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | nie |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | pas samochodowy |
| Zapięcie dziecka (od 100 cm) | pas samochodowy |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★☆☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★☆☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Avionaut |
| Gwarancja | 10 lat (wymagana rejestracja) |
| Wymiana powypadkowa | nie |