CARRELLO MAGIA CRL-5555 lekka spacerówka | Cocoa Beige
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Carrello Magia - lekki, kompaktowy wózek spacerowy do miasta i podróży
Carrello Magia to lekki wózek spacerowy stworzony dla rodziców, którzy chcą szybko przemieszczać się w mieście i wygodnie podróżować. Sprawdza się jako spacerówka miejska do metra, autobusu i taksówki, a dzięki kompaktowej konstrukcji może być też praktycznym wyborem jako wózek spacerowy do podróży. Na co dzień docenisz automatyczne składanie i fakt, że wózek potrafi złożyć się sprawnie, także jedną ręką - gdy druga jest zajęta torbą lub dzieckiem. Komfort dziecka wspiera płynna, bezgłośna regulacja oparcia, a tapicerka jest wodoodporna i ma ochronę SPF 50. W zestawie dostajesz torbę do przenoszenia oraz pasek na ramię, co ułatwia transport wózka, kiedy ma być mały po złożeniu i po prostu “w drodze”.

Najważniejsze cechy wózka spacerowego Carrello Magia
- Kompaktowe składanie typu „książka” oraz składanie jedną ręką - wygodne w mieście i w podróży.
- Płynna i bezgłośna regulacja oparcia - komfortowa zmiana pozycji, także podczas drzemki.
- Tapicerka zdejmowana do czyszczenia + materiał wodoodporny z SPF 50.
- Pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami oraz magnetyczne zapięcie.
- Koła z Elastic Rubber (ER) - cicha jazda, odporność na zużycie i dobra amortyzacja.
- Amortyzacja każdego koła, przednie koła obrotowe z możliwością blokady (w tym „na wprost”).
- Siedzisko dla dzieci do 22 kg (do ok. 4 lat) + okrycie na nogi na chłodniejsze dni.

Składanie, przenoszenie i podróżowanie
Carrello Magia ułatwia codzienne wyjścia i wyjazdy: po złożeniu jest kompaktową spacerówką, którą łatwo przenieść dzięki akcesoriom z zestawu.
- Aby złożyć wózek, jednocześnie naciśnij przycisk odblokowania i przycisk składania.
- W zestawie: torba do przechowywania i przenoszenia oraz pasek na ramię.
- Kompaktowy rozmiar po złożeniu ułatwia transport, kiedy potrzebujesz wózka spacerowego małego po złożeniu.
Komfort dziecka i bezpieczeństwo na co dzień
Regulacja oparcia jest płynna i bezgłośna, a tapicerka może być zdejmowana do czyszczenia. W chłodniejsze dni przydaje się gęste okrycie na nogi. Za bezpieczeństwo odpowiadają regulowane pasy z miękkimi nakładkami oraz magnetyczne zapięcie. W zestawie znajduje się też obrotowy pałąk.

Koła, amortyzacja i prowadzenie
Koła z Elastic Rubber (ER) wspierają cichą jazdę i odporność na zużycie. Dzięki amortyzacji każdego koła spacerówka dobrze radzi sobie na nierównościach. Przednie koła są obrotowe i mają możliwość blokady (w tym ustawienia „na wprost”).
Co jest w zestawie?
- Wózek spacerowy Carrello Magia - kolor Cocoa Beige
- Pokrowiec na nóżki do siedziska spacerowego
- Obrotowy pałąk do siedziska spacerowego
- Władka do siedziska spacerowego
- Moskitiera
- Uchwyt na kubek
- Torba do przechowywania i przenoszenia
- Pasek na ramię
Specyfikacja techniczna
| Wymiary po rozłożeniu (HxWxH) | 98 × 45 × 107 cm |
| Wymiary po złożeniu (LxWxH) | 23 × 45 × 55 cm |
| Regulacja wysokości rączki | nie |
| Wysokość oparcia od siedziska | 52 cm |
| Średnica kół | przód: 13 cm; tył: 15 cm |
| Okno podglądu | tak |
| Maks. obciążenie | 22 kg |
| Materiał kół | Elastic Rubber (ER) |
| Waga wózka | 6,9 kg |
FAQ - najczęstsze pytania o wózek spacerowy Carrello Magia
Jaki to typ wózka - miejska spacerówka czy wózek spacerowy do podróży?
Czy to spacerówka składana jedną ręką i mała po złożeniu?
Czy wózek ma oparcie regulowane do drzemki?
Wózek spacerowy do 22 kg - do jakiego wieku dziecka?
Czy tapicerka jest wodoodporna i chroni przed słońcem?
Czy spacerówka ma amortyzację i koła obrotowe z blokadą?
Co dostaję w zestawie i czy wózek łatwo przenieść w podróży?
Specyfikacja
| Regulacja rączki | brak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Mały po złożeniu | tak |