CYBEX SIRONA T i-Size fotelik 45-105 cm | Sepia Black Plus | SIEDZISKO
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
CYBEX SIRONA T i-Size
CYBEX SIRONA T I-Size bezkompromisowe bezpieczeństwo w najwyższym komforcie. Obrotowy fotelik dla dzieci od 45 do 105 cm wzrostu i do 18 kg, który zamontujemy za pomocą bazy ISOFIX i nogi podpierającej. Dostajemy możliwość przewożenia dziecka w dwóch kierunkach: tyłem do kierunku jazdy w przedziale 45-105 cm i przodem powyżej 15 miesiąca życia dziecka w przedziale 76-105 cm, do 18 kg. SIRONA T I-Size jest częścią zestawu modułowego, który tworzy z mniejszym fotelikiem (Cloud T) na bazie Cybex T. Dodatkowa ochrona boczna L.S.P. wraz ze skorupą CYBEX SIRONA T I-Size pozwala zredukować siłę bocznego uderzenia aż o 25%. Dostajemy także możliwość zmiany kątów jedną ręką aby poprawić pozycje dziecka w samochodzie. Płynny obrót o 360° pozwala na łatwe wkładanie dziecka.
Pełni komfortu dopełnia wentylowana tapicerka w linii PLUS, która znacząco zwiększa cyrkulację powietrza w ciepłe dni. Innowacją w linii PLUS będzie także budka przeciwsłoneczna z wbudowanym filtrem UPF 50+ i wyposażoną w okienka z siateczki dla lepszej przepuszczalności.
Oferta dotyczy samego siedziska Sirona T I-Size. Baza ISOFIX do dokupienia TUTAJ.
POZNAJ CYBEX SIRONA T

System obrotu o 360° uczyni fotelik od marki CYBEX niesamowicie wygodnym w obsłudze na co dzień.

SIRONA T posiada możliwość zmiany kątów pochylenia, a zrobimy to łatwo i szybko jedna ręką.

Dodatkowy system bezpieczeństwa L.S.P. w połączeniu ze skorupą fotelika redukuje siłę bocznej kolizji aż o 25%.

SIRONA T rośnie wraz z dzieckiem do 105 cm (max 18 kg). Przez cały ten czas nasza pociecha zapięta jest 5 punktowymi pasami wewnętrznymi.

Linia PLUS w marce CYBEX oferuje oddychającą tapicerkę oraz perforowaną skorupę dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Idealnym podsumowaniem linii PLUS w SIRONA T jest daszek przeciwsłoneczny z wbudowanym filtrem UPF 50+. Dzięki wbudowanym siateczkom nie ogranicza widoczności zapewniając przy tym ochronę.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~3msc - 4 lat |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 40-105 cm |
| Zakres wagowy | 0-18 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | zintegrowana z pasami |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★★☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Premium | tak |
| Producent | Cybex |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |