ESPIRO MILOO WAY wózek spacerowy | Charming Touch
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
ESPIRO MILOO WAY wózek spacerowy

Espiro Miloo Way - wzorowana na popularnym wózku 2w1 Espiro Miloo spacerówka, to świetne rozwiązanie dla rodziców szukających wózka na 'każdy teren'. Wyposażona w duże, bezobsługowe koła oraz świetną amortyzację spacerówka, poradzi sobie na różnych nawierzchniach zapewniając dziecku maksymalny komfort w poznawaniu świata. Szeroka funkcjonalność połączona z eleganckim, luksusowym designem oraz wysoką zwrotnością, czynią z Miloo Way kompleksowy produkt, który sprosta wszystkim oczekiwaniom.
Poznaj ESPIRO MILOO WAY wózek spacerowy:

Siedzisko spacerowe Espiro Miloo Way to połączenie pięknego designu z szerokim wachlarzem możliwości. Miloo Way oferuje dziecku możliwość podróżowania zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu mały pasażer, może korzystać z wózka już zaraz po przesiadce z gondoli, czując się pewnie i mając na widoku swojego opiekuna. Wygodna, mięciutka wkładka umieszczona na siedzisku, zapewnia przytulną podróż i dodatkową stabilizację.

Oparcie spacerówki jest w pełni regulowane i umożliwia ustawienie w trzech pozycjach, w tym również zupełnie na płasko. Niezależnie czy maluch aktywnie zwiedza świat, czy preferuje drzemkę na świeżym powietrzu - Espiro Miloo Way da mu taką możliwość.

Podnóżek spacerówki posiada odrębną regulację i możemy ustawić go w linii z siedziskiem przy młodszych pasażerach lub opuścić w kilku pozycjach gdy nóżki dziecka są dłuższe.

Długie na 53 cm oparcie wózka pozwoli na przewożenie dużych dzieci w zakresie pomiędzy 3 a 4 rokiem życia. Dodatkowo rodzic może przesunąć budkę wózka w górę, dając maluchowi dodatkową przestrzeń nad główką.

W daszku użytkownik wózka znajdzie dodatkowy, odsłaniany panel wentylacyjny, który posłuży także za okienko do podglądu na dziecko. Pod zamkiem błyskawicznym ukryto również panel powiększający budkę, dla lepszej osłony przed słońcem lub wiatrem. Użyte w wózku materiały są impregnowane i wodoodporne, wyposażono je także w filtr UPF50+ chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Praktyczna kieszonka na tyle oparcia pozwala na schowanie przydatnych akcesoriów lub drobiazgów tj. klucze, smartfon, czy portfel.

Wózek Espiro Miloo Way wyposażono w system lift & go umożliwiający super proste składanie przy użyciu wyłącznie jednej ręki. W celu kompaktowego złożenia wózka nie ma konieczności wypinania siedziska, które doskonale kompresuje się razem z ramą.
Wewnątrz spacerówki Espiro Miloo Way, maluszek zabezpieczony jest elegancką barierką ochronną oraz 5-punktową uprzężą wewnętrzną, którą dopełnia nowoczesna klamra magnetyczna. Barierka wózka jest dwustronnie wypinana oraz posiada funkcję obrotu. Pod siedziskiem spacerowym użytkownik znajdzie obszerny kosz na zakupy z udźwigiem do 5 kg. Kosz wyposażono w dodatkową torbę zakupową oraz okrycie.
Specyfikacja
| Waga spacerówki | 4,2 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 11,6 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 30 x 53 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 30 x 24 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 7,4 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 30 x 59 x 67 cm |
| Średnica kół | 29 cm (tył), 20 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 5 kg |
| Zestaw zawiera | Wózek spacerowy, barierka ochronna, okrycie na nóżki, torba pielęgnacyjna, uchwyt na kubek, torba na zakupy w koszu, nakrycie kosza, system lift & go |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dobry w teren | tak |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Składanie jedną ręką | tak |