JANE CONCORD KOMBIKID fotelik obrotowy 40-105 cm Matt Black
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Siedzisko JANE CONCORD KOMBIKID 40-105 cm
Odkryj przyszłość podróżowania z dzieckiem dzięki fotelikowi samochodowemu KombiKid 40-105 cm, dostępnemu teraz jako samo siedzisko. Ten zaawansowany fotelik, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie, stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców ceniących modularność i elastyczność. Do prawidłowej i bezpiecznej instalacji fotelika KombiKid NIEZBĘDNA jest baza ISOFIX z nogą wspierającą, sprzedawana oddzielnie. Ten model jest idealnym uzupełnieniem dla użytkowników, którzy posiadają już bazę z fotelika KombiBaby i poszukują kolejnego fotelika do istniejącej bazy. KombiKid to fotelik zgodny z normą ECE R129 (i-Size), co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Twojego malucha od urodzenia (40 cm) aż do osiągnięcia 105 cm wzrostu (około 4 lata lub 19,5 kg).Co znajdziesz w zestawie?
- ✔ Siedzisko fotelika samochodowego KombiKid 40-105 cm
- ✔ Wkładka redukcyjna
Uwaga: Baza ISOFIX Jané do tego modelu fotelika jest sprzedawana oddzielnie i jest niezbędna do prawidłowej instalacji fotelika w samochodzie. Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie samego siedziska.
Cechy, działanie i korzyści fotelika KombiKid
Szczegóły: Fotelik KombiKid spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa.
Gwarancja najwyższego poziomu ochrony i spokoju ducha podczas podróży.Szczegóły: Możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy (40-105 cm) oraz przodem do kierunku jazdy (od 76 cm i 15 miesięcy).
Długotrwałe użytkowanie fotelika i optymalne bezpieczeństwo na każdym etapie rozwoju dziecka.Szczegóły: Ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika.
Komfort i wygoda dla rodzica, szczególnie w ciasnych przestrzeniach.Szczegóły: Zintegrowana uprząż z 8 poziomami regulacji wysokości.
Idealne dopasowanie do wzrostu dziecka, zapewniające bezpieczeństwo i komfort.Szczegóły: Dodatkowa ochrona w przypadku zderzeń bocznych.
Zwiększone bezpieczeństwo dziecka, minimalizujące ryzyko urazów.Szczegóły: Kanały wentylacyjne w tapicerce fotelika.
Komfort termiczny dziecka, zapobiegający przegrzewaniu się, zwłaszcza w długich podróżach.Szczegóły: Tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać.
Łatwość utrzymania czystości i higieny fotelika.Szczegóły: Wykonany z pianki pamięciowej i polistyrenu.
Maksymalne bezpieczeństwo dzięki skutecznemu pochłanianiu energii w razie kolizji.Dane techniczne fotelika KombiKid
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy baza ISOFIX jest w zestawie z fotelikiem KombiKid?
Dla jakiego wzrostu dziecka przeznaczony jest fotelik KombiKid?
Czy fotelik KombiKid można montować tyłem do kierunku jazdy?
Od kiedy dziecko może jechać przodem do kierunku jazdy w KombiKid?
Jak regulować wysokość uprzęży w foteliku KombiKid?
Czy tapicerkę fotelika KombiKid można prać?
Czy fotelik KombiKid jest bezpieczny w przypadku uderzeń bocznych?
Jaka jest waga samego siedziska KombiKid?
Potrzebujesz więcej informacji o foteliku KombiKid?
Skontaktuj się z nami!Sprawdź również pozostałe produkty producenta Jane Concord w naszej ofercie!
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-4 lat |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 40-105 cm |
| Zakres wagowy | 19,5 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Jane Concord |