JANE CONCORD KOMBIBABY fotelik dla noworodka z bazą ISOFIX | Mars Gray
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Bezpieczny start dla Twojego dziecka z zestawem Jané Kombibaby + Kombibase
Zestaw Jané Concord Kombibaby + baza ISOFIX Kombibase to kompletne rozwiązanie dla rodziców, którzy od pierwszych dni życia dziecka stawiają na bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność. Fotelik Kombibaby (40–87 cm) został zaprojektowany z myślą o ochronie noworodków i niemowląt, oferując leżącą pozycję podczas jazdy samochodem. W połączeniu z dedykowaną bazą Kombibase tworzy stabilny i szybki w montażu system podróżny, który rośnie razem z dzieckiem – baza obsługuje również kolejne etapy (fotelik Kombikid). To inwestycja w mobilność i komfort dla całej rodziny.

✅ Co zawiera zestaw?
Fotelik samochodowy przeznaczony dla noworodków.
Obrotowa baza ISOFIX kompatybilna z fotelikami Kombibaby oraz Kombikid (60–105 cm).

Poznaj zestaw Kombibaby + Kombibase
Odchylane oparcie i komfort noworodka
Fotelik oferuje możliwość odchylenia oparcia zapewniając wygodną pozycję już od pierwszego dnia życia, umożliwiając bardziej naturalne ułożenie kręgosłupa i komfortowe podróże.Obrotowa baza ISOFIX
Baza ISOFIX Kombibase posiada wbudowaną funkcję obrotu dla łatwiejszego wkładania i wyciągania dziecka.Modularny system podróżny
Baza Kombibase współpracuje z fotelikami Kombibaby i Kombikid (dostępny osobno), co pozwala na użytkowanie zestawu przez kilka lat.Bezpieczny montaż ISOFIX
Baza ISOFIX wyposażona w nogę stabilizująca zwiększają poziom ochrony dziecka i ułatwiają poprawną instalację.
Kompatybilność z wózkiem
Fotelik może być używany również jako część systemu podróżnego – wystarczy zamontować go na stelażu wózka Jane Concord Keep.Możliwość rozbudowy zestawu
Jedna baza, dwa etapy – po zakończeniu korzystania z nosidełka można przejść do fotelika Kombikid (60–105 cm) - siedzisko dostępne osobnoKompaktowy i ergonomiczny design
Zarówno baza, jak i fotelik mają nowoczesną formę, która nie zajmuje dużo miejsca i łatwo mieści się w aucie.
Dane techniczne
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy fotelik Kombibaby można montować bez bazy?
Czy fotelik posiada rączkę do przenoszenia?
Czy zestaw z bazą ISOFIX pasuje do każdego samochodu?
Czy można używać fotelika na wózku?
Czy można dokupić fotelik Kombikid?
Dostępne kolory
Fotelik Kombibaby dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych zgodnych z aktualną kolekcją marki Jané. Tapicerki są trwałe, łatwe w czyszczeniu i estetycznie wykończone.
Masz pytania dotyczące zestawu Jané Kombibaby + Kombibase lub chcesz dopasować fotelik do swojego auta?
Skontaktuj się z nami – nasi eksperci chętnie pomogą!

Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Niemowlę |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-18 miesięcy |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-87 cm |
| Zakres wagowy | 0-13 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem | RWF |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 3 punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak (zintegrowana z pasami) |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Waga fotelika | 4,8 kg |
| Producent | Jane Concord |
| Gwarancja | 2 lata |