JOIE I-VENTURE R fotelik dla dzieci od 40-105 cm | siedzisko | Ember
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
JOIE i-Venture R fotelik dziecięcy od 40-105 cm
Joie i-Venture R to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 105 cm, około 4 rok życia. Montowany jest tylko i wyłącznie za pomocą bazy i-Base Advance (baza do kupienia osobno tutaj) zarówno tyłem (od ur. do 105 cm) jak i przodem (od 76 cm do 105 cm) do kierunku jazdy. Dziecko zapniemy w nim za pomocą pięciopunktowych, wewnętrznych pasów. I-Venture R posiada 7-stopniową, której użyjemy w obu kierunkach jazdy. W testach ADAC fotelik od marki Joie, w wersji poprzedniej otrzymał 4* za bezpieczeństwo, certyfikowany jest również zgodnie ze standardem I-Size - ECE R129/03. Wzmocniona, stalowa skorupa wraz z systemem ochrony bocznej Guard Surround Safety zapewnia bezpieczeństwo, natomiast tkaniny o luźnej strukturze i wentylacja w skorupie zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Wart zauważenia jest również sam zagłówek, który składa się z 3 warstw ochronnych oraz inteligentnej pianki z pamięcią. Joie I-Venture R wraz z bazą oraz fotelikiem i-Snug tworzy komplet modułowy - jedna baza, dwa foteliki do 4 roku życia.
Oferta dotyczy siedziska - kliknij tutaj jeśli interesuje Cię oferta z bazą montażową ISOFIX
POZNAJ JOIE i-VENTURE R

Brytyjska firma Joie oferuje nam świetna kontynuacje po foteliku noworodkowym na bazie i-Base Advance. i-Venture R z wynikiem 4 gwiazdek za bezpieczeństwo w poprzedniej wersji w testach ADAC.

Fotelik i-Venture R daje dwie możliwość jazdy: tyłem od urodzenia, a przodem od 76 cm, aż do 105 cm.

Zagłówek Tri-Protect wyposażony w piankę z pamięcią Intelli-Fit zapewniającą optymalne bezpieczeństwo. Dodatkowa ochrona boczna w postaci Gurad Surround Safety absorbuje część energii bocznego uderzenia.

Dzięki płynnej regulacji możemy dopasować i-Venture R do dziecka na każdym etapie podróży.

Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-4 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-105 cm |
| Zakres wagowy | 0-18 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak (zintegrowana z pasami) |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★★☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Joie |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |
