Auto akumulatorowe Lamborghini SVJ DRIFT | Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Lamborghini SVJ DRIFT |
| Silnik | 2 x 25000RPM |
| Akumulator | 2x12V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane drzwi | Tak + blokada, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 28,7 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 136 x 76 x 38 cm, |
| Waga Kartonu | 34,2 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 kg, |
| Prześwit | 6 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Pilot R/C | |
| FUNKCJA DRIFTU |
Specyfikacja
| Liczba silników | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Koła | Plastikowe |
| Napięcie akumulator | 12V |
| Pojemność akumulatora | 7Ah |
| Liczba akumulatorów | 2 |