NUNA SWIV wózek spacerowy | Caviar
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
NUNA SWIV wózek spacerowy




Specyfikacja
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 30x78x54 cm |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 20 cm (tył), 16,5 cm (przód) |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 4,5 kg |
| Zestaw zawiera | uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa, torba transportowa, adaptery do fotelika samochodowego. |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Mały po złożeniu | tak |