GRACO ELDURA R129 fotelik 76-145 cm | Midnight
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
GRACO ELDURA R129 fotelik 76-145 cm
Fotelik przodem do kierunku jazdy przeznaczony dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia, o wzroście w przedziale 76-145 cm. Homologowany normą UE R129, wyposażony w pasy wewnętrze, montowany w samochodzie przy użyciu 3-punktowego, standardowego pasa samochodowego.

W przedziale 76-105 cm dziecko podróżuje w foteliku GRACO ELDURA zapięte 5-punktową uprzężą wewnętrzną. Maksymalny udźwig pasów wewnętrznych to 18 kg. Jeżeli dziecko przekracza dopuszczalną wagę lub wzrost, fotelik należy zgodnie z instrukcją przekształcić w finalną wersję dedykowaną dla starszaków.

Dzięki szerokiej, 10-stopniowej regulacji zagłówka, fotelik w docelowej wersji sprawdzi się do pełnych 145 cm wzrostu. Dzięki temu nie będzie konieczności kolejnej wymiany fotelika na większy. Fotelik GRACO ELDURA waży jedynie 5,4 kg dzięki czemu jest prosty w przenoszeniu i łatwo przepinać go z samochodu do samochodu. Tapicerka fotelika jest zdejmowalna i łatwo utrzymać ją w czystości. Fotelik wyposażono we wbudowany uchwyt na kubek lub inne drobiazgi.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Fotelik uniwersalny |
| Przybliżony wiek dziecka | 1-12 lat |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 76-145 cm |
| Zakres wagowy | 9-36 kg |
| Kierunek jazdy | Przodem | FWF |
| Zakres jazdy przodem | 76-145 cm |
| Noga podpierająca | nie |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Zapięcie dziecka (do 105 cm) | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Zapięcie dziecka (od 100 cm) | pas samochodowy |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Waga fotelika | 5,4 kg |
| Producent | GRACO |
| Gwarancja | 2 lata |