GRACO SLIMFIT R129 fotelik 40-145 cm | Midnight Black
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu

GRACO SLIMFIT R129 to fotelik w zakresie od 40 do 145 cm wzrostu i grupie wagowej 0-36 kg. Sam fotelik zamontujemy 3 punktowym pasem samochodowym w dwóch kierunkach jazdy. W zakresie od 40 do 105 cm będzie on montowany tyłem do kierunku jazdy, a dziecko będzie zapięte 5 punktowymi pasami wewnętrznymi. Natomiast w zakresie od 100 do 150 cm wzrostu fotelik będzie przodem do kierunku, a dziecko wraz z fotelem będzie zapięte 3 punktowym pasem samochodowym. SLIMFIT R129 posiada 6 pozycji pochylenia, dwie tyłem do kierunku jazdy i cztery przodem. Stalowa rama wzmocniona dodatkowo pianką EPS aby lepiej absorbować energię uderzenia bocznego oraz dodatkowa ochrona boczna w technologii True Shield. Fotelik od marki GRACO został zaprojektowany i dostosowany do najnowszych norm UE R129.
GRACO SLIMFIT R129

Fotelik posłuży w zakresie 0-36 kg dzięki wkładkom redukcyjnym. W przedziale 40-105 cm będzie on tyłem do kierunku jazdy, a dziecko zapniemy 5 punktowymi pasami wewnętrznymi. Sam fotelik natomiast zamontujemy 3 punktowym pasem samochodowym.

Przodem natomiast będzie w zakresie 100-145 cm i dziecko zapięte będzie 3 punktowym pasem samochodowym wraz z fotelikiem.

SLIMFIT R129 oferuje o obu kierunkach jazdy możliwość zmiany kątów. Tyłem będą to dwie pozycje, a przodem cztery.

Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Fotelik uniwersalny |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-10 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-145 cm |
| Zakres wagowy | 0-36 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 100-150 cm |
| Noga podpierająca | nie |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka (do 105 cm) | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Zapięcie dziecka (od 100 cm) | pas samochodowy |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak (zintegrowana z pasami) |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★☆☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Graco |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |