UPPAbaby MESA i-SIZE fotelik z bazą dla dzieci 40-78cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
UPPAbaby Mesa i-Size to fotelik służący do przewożenia dzieci od urodzenia do osiągnięcia 78 cm lub 13kg (ok. 14 miesięcy). Zastosowane wkładki redukcyjne oraz możliwość regulacji wysokości zagłówka, pozwoli dostosować fotelik pod wymagania oraz gabaryty dziecka. Mesa daje możliwość montażu za pomocą 3pkt pasu samochodowego lub bazy ISOFIX (dostępne jako dodatkowe akcesorium). Najwyższej jakości materiał oraz intuicyjna obsługa to dwie zalety wyróżniające produkty UPPAbaby. Mesa i-Size kompatybilna jest w wózkami marki UPPAbaby. Wentylowana skorupa oraz niezależny daszek z wbudowanym filtrem UPF 25+ znacznie zwiększa wygodę w trakcie cieplejszych, słonecznych dni.


Poznaj UPPAbaby Mesa i-Size:

Baza UPPAbaby i-size montowana jest za pomocą uchwytów ISOFIX, największą zaletą bazy jest ułatwienie montażu nosidełka w aucie oraz wykluczenia praktycznie do zera ryzyka popełnienia błędu. Zastosowanie zielonych diod pomoże w przeprowadzeniu prawidłowego montażu oraz poinformuje o popełnionym błędzie na poszczególnym etapie.

Mając na celu najwyższy poziom bezpieczeństwa producent zastosował skorupę wykonaną z tworzywa EPP oraz regulowany zagłówek z pianki termoelastycznej która wykorzystuje właściwości pochłania energii co w znacznym stopniu przełoży się na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zastosowane wkładki redukcyjne gwarantują bezpieczną oraz wygodną podróż. Wysoka jakość materiałów oraz łatwośc w utzymaniu w czystości to dwie cechy wyróżniające produkty marki UPPAbaby.

Mesa i-Size kompatybilna jest z wózka marki UPPAbaby, dzięki czemu przy pomocy tego produktu stworzysz wygodny w codziennym użytkowanie zestaw podróżny.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Niemowlę |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-12 miesięcy |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 40-78 cm |
| Zakres wagowy | 0-13 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem | RWF |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 3 punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | zintegrowana z pasami |
| Regulacja pochylenia | nie |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★★☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Waga fotelika | 4,3 kg |
| Producent | UPPABaby |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |