Pojazd Perfecta Lakierowany Niebieski
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Perfecta |
| Silnik |
|
| Akumulator |
|
| Koła |
|
| Hamulce |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Osiągi | Prędkość max 15,5 km/h (dane producenta), |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Kluczyk, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane drzwi | Tak + blokada, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 58 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 173 x 94 x 47 cm, |
| Waga Kartonu | 68 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 100 kg, |
| Prześwit | 9 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka, | |
| Kabel Mini Jack. |